Nasze Biuro Rachunkowe Monit jest firmą nowoczesną, która umiejętnie potrafi dopasować swoje usługi do potrzeb Klienta. Ofertę usług księgowych i kadrowych kierujemy do osób fizycznych i osób prawnych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy jak i Polski. Prowadzimy pełną księgowość, uproszczoną oraz kadry i płace. Nasze biuro ma siedzibę w Warszawie ale świadczy usługi online dla firm z całej Polski. Firma posiada wiedzę niezbędną do prawidłowego prowadzenia usług księgowo – kadrowych oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w ciągu kilkunastu lat z firmami o różnym profilu działalności (handlowym, usługowym, produkcyjnym).

Biuro rachunkowe Monit Przede wszystkim działalność naszego biura rachunkowego objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnoprawnej.

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których księgowość jest pasją, połączone z wieloletnim doświadczeniem pozwalają rozwikłać różnorodne kwestie rachunkowe. Dlatego powierzając nam prowadzenie swoich finansów, firma może skoncentrować się na rozwoju własnej działalności a podatki będą w rękach profesjonalistów. W indywidualny sposób podchodzimy do każdego klienta, służąc pomocą doradczą. Przekazane do nas informacje i dane przetwarzamy i przechowujemy w sposób bezpieczny.

Oferujemy Państwu pełną usługę księgową i kadrową, która obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu. Wyliczamy zaliczki na podatek CIT, PIT, VAT miesięcznie bądź kwartalnie w zależności od posiadanego statusu podatnika. Rozliczamy podatek VAT, CIT, PIT, raporty JPK_V i deklaracje ZUS przy wykorzystaniu bezpiecznego podpisu elektronicznego. Nasze biuro zajmuje się także naliczaniem listy płac oraz prowadzeniem teczek osobowych pracowników. Reprezentujemy klienta przed Urzędami Skarbowymi. Pomagamy w założeniu działalności gospodarczej w systemie CEIDG.